Trwa wczytywanie produktów
Koszyk

Zamów produkt w przeciągu : : , a Twoje zamówienie wyślemy

Wybierz parametry

Format
Papier
Zadruk
Uszlachetnienie

Wybierz ilość

Podsumowanie

Zaproszenia standardowe
Format: A6 (105 x 148 mm)
Papier: Kreda mat 350g
Zadruk: 4/4 dwustronny, kolorowy
Uszlachetnienie: Folia mat przód
Termin realizacji:
Nakład szt.

Cena netto:

Cena brutto:

Opis produktu

Zaproszenia standardowe to prośba o przybycie na jakąś uroczystość lub upoważnienie do wzięcia udziału w jakimś wydarzeniu. Zazwyczaj przyjmuje formę karty zaproszeniowej. Idealnie dopracowane i profesjonalne zaproszenie świadczy również o randze wydarzenia. Zaproszenie w formie karty zaproszeniowej powinno zawierać jak najwięcej informacji: kto zaprasza, kogo i z jakiej okazji, jaką formę przybierze spotkanie,
kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie oraz jaki strój będzie obowiązywał. Oferujemy drukowanie zaproszeń pojedynczych we wszystkich popularnych formatach (A6, DL, 15x15cm,) na papierze kreda mat o gramaturze od 350 g. Ponadto wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, nasza drukarnia oferuje możliwość przygotowania specjalnie dostosowanego do preferencji odbiorcy projektu graficznego.

Poszczególne nakłady dotyczą jednego wzoru zaproszenia. Bez personalizacji.

WAŻNE!
Zaproszenia z elementami koloru złotego, srebrnego lub z lakierem wybiórczym UV są wyceniane indywidualnie - proszę kierować zapytania na maila.

UWAGA
Do realizacji przystępujemy zaraz po opłaceniu zamówienia. Wybierając przelew tradycyjny, prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu w celu przyspieszenia procesu realizacji. 

Jeżeli wybiorą Państwo projekt graficzny wówczas czas realizacji liczy się od dnia zaakceptowania projektu.